| Ovy11 a întrebat:

Nicolae Guta - Cand o pun o pun cu sacu
Am cautat-o pe tot Internetul sa o downloadez dar nu am reusit de nicaieri, pe toate site-urile am cautat-o dar nu e pentru pentru download. Ma pueti ajuta, sa imi dati un site de unde sa o descarc sau sa mi-o da-ti pe mess daca o aveti, va rog mult, funda si voot

Răspuns Câştigător
| Miruniky a răspuns:

Http://www.trilulilu-download.com/......sacul.html
Incearca site-ul acesta... poate te ajuta! Succes.si daca ai nevoie de mai multe melodii poti descarca programul triluliludownload...scrie pe aceasta pagina mai jos.PA

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Putem sa ti-o dam prin gura nu numai pe mess.
Cocalar jegos.