| d33a a întrebat:

Ninge love struck love struck. Stiti colinde frumoase in engleza sau in romana?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si aici ninge love struck
imi place foarte mult un colind care l-am ascultat acum cateva zile:
paula seling-colindam, colindam iarna

| corina977 a răspuns:

Jingle bells din an in an domn domn sa-naltam sus la poarta raiului steaua sus rasare plugusorul colo sus scoala gazda din patut

| BETTY_3018 a răspuns:

Silent night, ninge iar, o ce veste minunata, trei pastori, sus la poarta raiului, astazi s-a nascut hristos, santa claus, jingle bells.