| iSkater a întrebat:

Niste melodii gen Guess Who fara injuraturi? FUNDA la cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| OmletteDuFromage a răspuns:

Nici unu` nu a inteles ca omu` nu vrea melodii de la Guess Who, ci melodii gen Guess Who?:| Comunicarea e la pamant in zilele astea.

http://www.youtube.com/watch?v=619mZoK6pF0

4 răspunsuri:
| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna,uite aici nisye melodii noi:Guess Who - Scuza-ma
Guess Who-manifest
Guess Who-tot mai sus
Guess Who-decat sa minti
Guess Who-visam
Guess Who-lala song
Guess Who-locul potrivit
Guess Who-am ramas la fel
Guess Who-amintiri
Guess Who-unu altu
Guess Who-semnale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
manifest,tot mai sus,tu,unu altu,an viata mea,a doua oara,locul potrivit,am ramas la fel,amintiri,ganduri necurate,nu exista,scandal,semnale,visam, BUM, cine vine.big grin
Funda?:*

| iSkater explică:

VLAD, nu melodie de Guess Who, am spus de genul melodiilor lui Guess Who. Si oricum nu vreau numai una ci mai multe. Ce oameni!