| AdRiAn_9543 a întrebat:

Nu este o intrebare, va anunt doar ca pitbull a lansa o melodie noua!

Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony:
http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU

Postati pareri / impresii (cea mai buna are funda)

Răspuns Câştigător
| mihaielo a răspuns:

F.draguta.genul lui de rapp cu un sunet de fundal si refren reusit... ceva gen give me everithink.eu nu auzisem pana acum de melodie.multumesc

2 răspunsuri:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Draguta melodie! imi place videoclipul si in general muzica.Sunetul de fundal este dragut si mai aparte.

| yhsay a răspuns:

Mie nu-mi place deloc, mi se pare ca Marc Anthony se face de ras cu aceasta melodie, se si vede ca nu este stilul lui si au facut-o pentru publicitate. Si n-am nimic cu Pitbull, chiar imi plac unele melodii de-ale lui dar asta mi se pare chiar jenanta.