| Blossomis a întrebat:

Nu inteleg ceva. Puteti sa-mi explicati si mie de ce Rebecca Black are atatea unlike-uri la melodia Friday si la alte melodii? Si aud numai vorbe de rau despre ea si am inteles ca a fost amenintata cu moartea. Poate sa-mi explice si mie cineva ce are lumea ca ea? ca nu inteleg pentru ca i-am auzit melodia acum 2-3 zile.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi simplu și-a făcut mii de conturi pe youtube și și-a dat singură like. De asta are melodie doar cu vinerea că în restul zilelor e ocupată să-și dea like.

| Destinee a răspuns:

Pai oamenii spun ac nu are voce si asta cam asa e pentru ca melodiile ei sunt foarte modificate iar daca ai ascultat piesa,friday, si sti engleza ai fi putut observa ca acea melodie este o prostie,pentru ca ea canta despre zilele saptamani:))astazi e vineri,maine e sambata, pai-maine e duminica:))
Din aceasta cauza are foarte multe dis-likeuri...dar asta nu e ceva foarte rau pentru ca pe youtube conteaza sa ai multe vizualizari nu si multe like-uri:)...
In fine, chestia e ca ea nu are voce:d
Asculto pe ea si dupa pe Christina Aguilera cand avea 10 ani:)
Eu de exemplu nu am nimic cu ea fiecare are dreptul sa isi urmeze visele:)iar asta face si ea ...acum e momentul ei:))
http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4

Bye:*

| MrLentziu a răspuns:

Pentru ca melodiile ei sunt prea penibile.
Iar acel negru multi zic ca nu are ce cauta ca dar e o vedeta disney.
E ca si cum l-ai pune pe Lil Wayne sa cante cu Hannah Montana, ceva de genu.
Voce nu poti sa zici ca nu are pentru ca ea canta cat de cat!winking
FUNDA? big grin

| Fineness a răspuns:

Pai...lumea o uraste pe Rebecca Black deoarece Friday, prima sa melodie a avut foarte mult succes, fapt pentru care multa lume e geloasa pe aceasta-(pana si Miley Cyrus http://www.protv.ro/......ist.html).
Oricum, nu pot spune ca sunt fan Rebecca Black, dar chiar imi plac melodiile ei(Friday, in special My moment http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4).

| Emiily a răspuns:

Se zicea ca ea este noul justin bieber pentru ca si el si ea sau facut cunoscuti pe net. si bineinteles ca fanele lui bieber au protestat...