| MalinaH a întrebat:

Nu stiti cumva cum se numesc 2 melodii? prima melodie este cantata de o fata pe romaneste dar cred ca refrenul este cantat de mai multe voci in cor si spune ceva de a e chepasa checura cavalera ah eh chepasa checura cavale. a doua melodie este cantata tot de o fata si zice ceva de,, vreau sa aud din nou oooooooooo,, si,, soarele a rasaritdin nou pe strada mea,, nu am prea multe detalii dar sper sa va ajute. mersi mult. apropo dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Emrys a răspuns:

Prima este Jamaica-Aye iar a doua nu-mi dau seama care e. In caz ca dau si de a doua melodie te anunt. Numai bine!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MalinaH explică:

Mersi mult
daca o sti si pe cealalta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua mel se numeste strada mea cantata de TNT.happy

| MalinaH explică:

Mersi anonim laughing