| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a întrebat:

Nu stiti de unde pot descarca aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=TT4BmDPMGNc? mersi anticipat:)

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Http://www.yourmp3world.org/? search=Avec-ou-sans-toi&page=1&type=mp3

O gasesti mai jos in pagina ""Naima - Avec Ou Sans Toi 2007"", dai pe download si gata.
Auditie placuta!

5 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/......wnload.php

Apasa Download Mp3 si salveaz-o. :)

| Larette a răspuns:

Cel mai bun youtube downloader pe care il folosesc de aproape un an:

vdownloader

downloadeaza de pe youtube in ce format vrei, cum vrei tu in. mp3

| User a răspuns:

Ia`ti un youtube downloadertongue sau scrie pe google numele melodiei dupa care scrii "mp3". sigur o gasestihappy

| Aurelia a răspuns:

Www.vidtomp3.com

E cel mai usor.

| DrViorel a răspuns:

Ia un program Real Player, il instalezi si cu acel program poti downloada orice melodie vrei de ep internet, youtube, sau alceva, doar sa fie video, de ex e pe trilulilu nu merge, decat daca ii video. Succes si o zi buna!