| SiA31 a întrebat:

Nu știu dacă urmărește cineva serialul "Criminal Minds", dar la finalul episodului 9 din sezonul 14 e o melodie care spune :
"When you're (holly?)
You can't even see the pain my face is hidden
You don't even know how much my heart is breaking

But now that is over and I'm sober.
The sad that I wear is so real
(?)
You let me on and I followed you
You're my (?) choice
What could I do
Now that it's over... "

Nu știu dacă acestea sunt exact versurile, dar sunt aproape de ele.
Are cineva vreo idee cum se numește melodia?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Lalatrilu12 a răspuns:

Sober - Taps :-)

https://youtu.be/31qhwHNSQsM

4 răspunsuri:
| Adrian2323232 a răspuns:

Incearca cu shazam

| SiA31 explică (pentru Lalatrilu12):

Cred că oficial te iubesc laughing))
Am încercat în toate modurile să o caut și nu am reușit. Mulțumesc din suflet!

| Lalatrilu12 a răspuns (pentru SiA31):

Haha ce drăguț. Cu drag? Pe viitor poti sa încerci (daca nu reușești cu shazam) sa scrii pe google serialul, sezonul, episodul + soundtrack / tracklist si găsești o grămadă de site-uri unde iti apar toate melodiile dintr-un episod, de regulă în ordinea din episod.

| SiA31 explică (pentru Lalatrilu12):

Mulțumesc mult pentru informații. Așa voi face! ^-^