emanuellex
| emanuellex a întrebat:

O dedicatie pentru toti userii:
http://www.trilulilu.ro/sorinamoldovan/82274485c16b10

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Multumesc! Dar de ce aceasta muzica lenta, calda, plina de armoniile orchestrale care iti vrajesc sufletul, Ce faci, folosesti muzica pentru a îti hrani sufletul trist, bolnav sau plin de atata fericire sau necaz? Este inchisa farmacia si in locul medicamentelor asculti muzica si te pierzi in negura uitarii!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Multumesc Manu! Absolut sublim! Si de la mine pentru voi : http://www.youtube.com/watch?v=bjXoxL0KbpA&feature=related

| JeSa a răspuns:

Nu este nimic miraculos, fantastic! Multumesc.

| hândel a răspuns:

Mult'am! E faina melodia. happy

| hândel a răspuns:

Avril Lavigne - i-am cumparat albumul asta acum 3 ani, parca. Stiu ca-l ascultam in prostie. K-lumea @bacemi, mult'am si tie. tongue

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Am ascultat-o de 3 ori si de fiecare data am adormit urasc melodiile lente

| CatalinMG a răspuns:

Ceva linistitor... multumim

| smaranta a răspuns:

Multumim ca te gandesti la noi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta o sa ma trimita la somn...merci si noapte buna yawn