| MineIsLikeABridge a întrebat:

O lista de manele, din astea frumoase, nu de genu te iubesc ca pe ochi mei, cum e salam-regheton si altele care le gasiti voi

Răspuns Câştigător
| Barmaleus a răspuns:

Top Taraf TV - Octombrie 2011
http://albume.cc/download-album-4885-Top_Taraf_TV_-_08_Octombrie_2011.html

1. Florin Salam & Roxana - Fitza fitzelor
2. Claudia - Tu imi dai milioane
3. Denisa - Cel mai frumos nume
4. Nek - Cum tin eu la tine
5. Daniela Gyorfi & Mc Geo - India
6. Mr Juve - Nebunia lui Juvel
7. Petrica Cercel - Doua flori doua comori
8. Ionut Sturzea - Esti facuta pentru mine
9. Nicolae Guta & Roxana - Zana mea printesa mea
10. Florin Salam - Cine mi-a schimbat viata

9 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Nu există manele frumoase.

| xAdda a răspuns:

Cauta pe google si nu ne mai stresa pe noi cu manelele tale x_X

| yomotherfucker a răspuns:

Bai oameni buni atata timp cat lui ii plac nu aveti cum sa ii placeti el a intrebat frumos daca stiti nu tresa i dati in cap omuluistraight face

| brokeangell a răspuns:

Daca nu aveti sa ii spuneti manele nu mai vorbita ma retardatilor. si ce credeti ca daca ascultam manele nu ascultam alte genuri de muzica

| MineIsLikeABridge explică:

Wooden, pariez ca nu ai ascultat nici una, sau daca da, care?

| MineIsLikeABridge explică:

Hmmm... cam dreptate ai, dar ti-ai ales chiar chestia negativa, incearca sa pui ceva pa youtube, si nu incerca sa crezi, ca el ( cantaretul) canta pentru el, punete ca tu ai fii canteretul, asa poate iti schimbi parerea

| MineIsLikeABridge explică:

Hm... cam dreptate ai, dar ti-ai ales chiar chestia negativa, incearca sa pui ceva pa youtube, si nu incerca sa crezi, ca el ( cantaretul) canta pentru el, punete ca tu ai fii canteretul, asa poate iti schimbi parerea

| MineIsLikeABridge explică:

Fiecare cu parerea lui, pacat ca nu te cunosc, sa-mi dau seama ce persoana esti in totalitate, bafta

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Claudia-Stop Stop.
Claudia-Un Milion De trandafiri.
Nek-EU de Tine.
Jean de la Craiova-Hai sa ne traim viata.
FUNDITA!