| ♥ ღSellena♥ ღ a întrebat:

O sa particip la un concurs de muzica si vreau parerile voastre:*tonguewinking... ce melodie ziceti sa knt dintre pussycat dolls-beep sau rihana-umbrella? am o voce foarte frumoasa si imi rebuie parerile voastre:*:*:*thanks! fundita

Răspuns Câştigător
| cryssbby a răspuns:

Draga Sellena, eu zic sa cati rihanna-umbrella... dar daca le poti canta pe amandoua ar fi cel mai bine. Succes! fundita?

20 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Rihanna -Umbrella, pe asta o prefer eu, insa incearca sa te inregistrezi cantand amandoua melodii si alege-o pe aia care suna mai bine.

Succes la concurs :*!

| Nicoleta a răspuns:

I hate this part
Nicole Scherzinger - Save Me From Myself sau baby love
i don't need a man
Stickwitu

| HinnaBunneh a răspuns:

Rihanna-umbrella happy succes

| Didu a răspuns:

La un concurs de muzica iti trebuie o melodie care sa iti avantajeze vocea. Daca vrei neaparat sa alegi din cele doua, eu zic Umbrella.
Uite si alte idei:
Lady Gaga-Speechless
http://www.youtube.com/watch?v=YYPZv-1bW_E

Beyonce-Broken Hearted Girl
http://www.youtube.com/watch?v=oSPFDscgX0A

Beyonce-Sweet dreams
http://www.youtube.com/watch?v=57Zd8a1bOhE&feature=related

Kelly Clarkson-Behind this hezel eyes
http://www.youtube.com/watch?v=VCEc1u3SIYM&feature=related

Mika-Rain
http://www.youtube.com/watch?v=scandfB3pJB8

Rihanna-Te amo

Pink-I don`t believe you

| Didu a răspuns:

Te-ai hotarat ce melodie alegi?:*

| Vero1996 a răspuns:

Mie imi place mai mult Rihanna - Umbrella si Pussycat dools - Stickwitu

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Dintre cele doua melodii alese de tine, eu as zice : rihanna - umbrella

Eu as miza si pe altele cum ar fi:
Beyonce- Halo

Lady Gaga - Second time around
http://www.youtube.com/watch?v=Cf10W4KUQJQ

Rihanna - Te amo

Bafta la concurs! Sa ne zici ce loc ai luat;)

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Daca iti place rihanna ar trebui sa alegi rihana te amo sau lady gaga speechless sau second time around

| RoxAnana a răspuns:

Umbrella aia o cant eu cel mai deswinking

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai eu zic sa nu le canti pe nici unawinking
cele mai noi si mai tari melodii sunt: justin bieber-love me si rihanna-hard

| deea40 a răspuns:

Care iti palec dar umbrella e mai faian si iti vantajeaza vocea

| AnnMccoy a răspuns:

Eu zic ca rianna-umbrella adica e super melodia

| ♥ ღSellena♥ ღ explică:

Ubytele mutumesc foarte mult parerile voastre:*:*:*:*...hailaviu p toate:*:::::X

| ♥ ღSellena♥ ღ explică:

Da concursu s va tine peste cateva saptamani sau poate luniwinking...neau anuntat d acum pentru ca s ne pregatim cu cntece:*o s va spun p cel loc am s ies:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumoasa melodia pussycat dolls

| malinne a răspuns:

Rihanna - umbrella
bafta la concurs :*

| papushik_2619 a răspuns:

Pussycat dolls- beep :d

| sakura_3128 a răspuns:

Daca ai o voce frumoasa si ai voie sa canti mai multe melodii eu cred ca trebuie sa le canti pe amandoua asa am facut si eu odata si am castigat premiul 1 dar daca nu te lasa cu mai multe melodii zic s-o canti pe pussycat dolls-beep desi nu vreau sa zic ca umbrella cantata de rihana e urata dar asta de obicei o canta multi

| JustAStar a răspuns:

La ce concurs?

| Alle_2299 a răspuns:

Amandoua melodii sunt frumoase... dar eu prefer Rihanna-Umbrella...Multa bafta la concurs:*