| FatynF97 a întrebat:

Pai nu am o intrebare dar...ad ori sa intrati aici urgent e muzica mea si am nevoie de ajutorul vostru pentru vizualizari ...va rog primul care intra si isi lasa o parere aici primeste fundita.
http://www.trilulilu.ro/fatyn97/fisiere/muzica aici e toata muzica mea

Răspuns Câştigător
| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Esti tare frate.Ai o voce superba.Si mie imi place muzica hip-hop si cant da nu prea am voce dar am doar 13 ani. Tu cati ani ai?

13 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Foarte frumos! Si eu ascult uneori muzica hip-hop... happy

| yumyumXDcherry a răspuns:

Hm... Hip Hop-ul nu este genul meu... dar imi plac melodiile acelea in care prezinta lumea asa cum este ex. "Egalitatea". nice collection tongue

| Deyutza a răspuns:

Nu stiu unde sa scriu parerea big grin

| ytalyanu a răspuns:

Este interesant, tine-o tot asa

| csdeaglecs a răspuns:

Gata, funda plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai 13 ani ai o vocea prea superba love struck nu scoti un album am sa fiu prima care am sa ti-l cumpar love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie id tau ca vreau sa te intreb ceva.

| CristinaLorena a răspuns:

Super imi place dan u pot lasa comm crying Funda? love struck

| Äđĺĺ a răspuns:

Le ai fratel00 10x printre cei mai buni good job in continuare ~~

| Emma_9997 a răspuns:

Esti extraordinar si eu iubesc hip-hop-ul cant da nu suna cine stie ce mai ales ca sunt fata si am 12 ani

| FatynF97 explică:

MULTUMESC TUTUROR LA TOTI AS FI DAT FUNDITA dar nu se poate imi este greu sa aleg. oricum mersi pentru ca va. ti chinuit sa ascultati muzica mea

| FatynF97 explică:

Am 13 ani fratilor

| FatynF97 explică:

Fatin. florin este id meu de mess