| anonim_4396 a întrebat:

Pe toate canalele discovery channel, discovery science, travel & living, animal planet, discovery world si altele se da un promo cu aceste canale tv, in timpu lor canta o melodie din pian si mai tarziu incepe un fel de drum&bass, ma intreb daca recunoaste cineva melodia, astept raspunsuri.

Promo-ul este de la Discovery Networks

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

E o melodie facuta de ei, pentru ei. Nu cred ca e vreun soundtrack de la ceva. Pur si simplu, un cantec la comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nu compun soundtrack-uri, stai calm, sigur este o melodie.