| iuliana04 a întrebat:

Pentru ce va place eminem?

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Eminem este cel mai bun rapper al generatiei noastre si versurile lui sunt intotdeauna adevarate. Eminem a vandut 75. 000. 000 de albume la nivel mondial iar primul lui album, The Marshall Mathers LPa devenit cel mai bine vândut album rap din istorie. Deci... Eminem rullez:X

| ImmortalQueen a răspuns:

Pentru ca are niste melodii bune.love struck

| Rukhsandra a răspuns:

Nu imi place- il iubesc :X
Deoarece are melodii geniale si e cel mai bun rapper in viata love struck
Cand am momente grele in viata si ma simt singura, trista si mi-e frica de ceva, melodiile lui sunt singurele lucruri care ma calmeaza big grin

| тøхх a răspuns:

Pai imi place muzica RAP. Si el canta melodii rap. :d

| ForbiddenLove a răspuns:

Pentru ca are voce buna, melodii bune:X:X
imi place foarte mult de el!
rapperu meu preferat :X

| faranume a răspuns:

Pentru ca e un rapper ff bun si e si sexytongue

| Unaltanonim a răspuns:

Cum sa-ti spun eu nu e vorba de cele 75. 000. 000 de albume vandute Eminem are stilul lui. Eminem ar putea sa cante non-stop baiatul asta nu are limite si in plus e a fost maltratat la varsta de 7 ani a fost batut de parintii si a plecat de acasa. Eu il iubesc pe tipu asta esti idolul meu.