| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Pentru cei care merg la Ost Fest (Romexpo) imi poate spune cineva daca sunt scaune la golden circle?

2 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Misto si Ost-u, da de Ghost festival ai auzit? E la Rasnov, doua zile, formatii folk, heavy, gothic, de toate, si ieftin, mai multe informatii gasesti pe net.Stiu ce raspunsul meu nu reprezinta un ajutor pentru tine dar macar ai un raspuns...

| Vegah a răspuns:

Nu sunt scaune la golden. Scaune sunt la tribună doar şi probabil la VIP.