| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii LaLa Band sau a serialului "Pariu cu viata", stiti cum se numeste melodia de la minutul 1:03 sau cel putin din ce melodie este acest fragment ?

http://www.youtube.com/watch?v=od5kEfkju_U&feature=relat ed

Va rog frumos, am mare nevoie.Fuda

2 răspunsuri:
| SteveEO a răspuns:

Buna Brokeell! Sa stii, ca acel fragment nu este dintr-o melodie! Acel fragment e facut de cei care fac Pariu cu viata, intelegi? Ei au inregistrat fragmentul. Sper ca ai inteles, si sper ca ti-am fost de ajutor!

| Brookee a răspuns (pentru SteveEO):

Te corectez. Este ceea ce se numeste soundtrack.Soundtrack-ul este o melodie sau portiunea negativa a acesteia(adica instrumental). Deci cum este stage of joy, la la love asa e si aceea melodie.