| cotzobel a răspuns:

Faine piese.multumim Bubulino.le.am ascultat cu iubitul meu, azi facem 4 ani de relatiebig grin. mi. e imi place mult melodia "te iubesc" tot de Marcel Pavelhappy

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struck
Ms mult pentru melodi happySunt foarte frumoaselove struck

| carminaburana43 a răspuns:

Nu te supara dar dragostea nu inseamna suferinta, dragostea inseamna sa fii fericit-a! Ca de exemplu Activ-doar tu esti un superstar! Cind eu iubesc simt asa!

| SweetCandy a răspuns:

Dabig grin canta frumos... apropo astazi este ziua luihappy

| miauu a răspuns:

Fff tari melodiil

love struck

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, canta frumos. happy

| Cryssy a răspuns:

Da imi place. Uite atasez si eu aici un videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=sd5qSn1spGg

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are melodii foarte frumoase. Le apreciez foarte mult.