| soffie a întrebat:

Peste cateva saptamani va veni banchetul, iar fiecare "grup" asculta cu totul altceva. mie una nu imi plac manelele, iar altora nu le place rock-ul.nu as vrea sa se supere nimeni si sa punem melodii de orice gen.
pareri?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Întotdeauna se pune discuția asta.
Păi, problema se rezolvă ușor, însă mereu vor fi oameni nemulțumiți, fiindcă, vorba aia „orice ai face, nu poți mulțumi pe toată lumea".
Depinde de DJ, însă poate să amestece foarte bine genurile, așa nu o să se plictisească lumea.
Vreau să zic ceva gen(am să dau exemplu concret de la banchetul meu din a 12 a): manele(asta e, unii se distrează.), populară, puțin slow, și apoi Bosquito, puțin Voltaj, puțin Cargo și Iris(la cerere big grin), apoi ceva dansuri Macarena, Meneaito, Bomba și etc., după care iar o tură de manele, house-zgomot-clubăreală(aici orice om cu puțină minte iese afară la aerbig grin ) și apoi iar ceva slow..etc.
Mă rog, ai prins ideea happy
Ce să îți mai zic, baftă, și, have fun!(or try to.) happy