| DEBrown a întrebat:

Phoenix a concertat in august 23 la Sibiu iar in 23 septembrie la Cluj. Stiti in octombrie pe unde va mai concerta, sau cand e urmatorul lor concert?happy

Răspuns Câştigător
| afterlife a răspuns:

Gasesti pe facebook-ul lui Ionut Contras datile concertelor(http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1231215349&v=wall). Pana acum nu a postat nimic legat de luna octombrie...(Si eu imi doresc sa mai merg la un concert Phoenix; imi este dor de unul.)
. La cat mai multe concerte Phoenix!\:m/
:)).