| RorySan a întrebat:

Pleaseeeeeeee
iubesc melodiile gen asta
https://www.youtube.com/watch?v=iseogp_N5Kg

as vrea cateva gen sa aiba bass nu stiu sa fie misto am ascultat de la trap nation dar numai
vreau si altceva
dar repede
pleaseee
mersi mult
cea mai buna primeste funda

3 răspunsuri:
| Alinushu_Alin_1995 a răspuns:

Http://www.tjoonz.com/

Promit eu aici gasesti ce vrea inimioara ta fa un cont si ai cele mai noi melodii la dispozitie non stop pe email...

Nu vreau funda am si eu la randul meu probleme si astept raspuns

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Incearca "TheSoundYouNeed" sau "LaBelleMusique". Ambele sunt canale de YouTube, unde sunt sigura ca vei gasi ceea ce cauti. happy

| RorySan explică (pentru Alinushu_Alin_1995):

Mersi mult!
Dar cred ca tot o sa iti dau fundita ^_^