| mweRAPIDsiDINAMO a întrebat:

Pt.cei care si-au luat bilet la Rock Over Bucharest 2013:mi-am luat si eu bilet si sa zicem ca peste 10 zile se anunta ca vine Slipknot la festival, trebuie sa-mi iau un alt bilet sau pot si cu biletul pe care l-am cumparat(pe bilet cred ca scrie '2 days full pass" da nu ma mai ridic de la calculator sa ma asigur laughing

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Daca ai luat bilet pentru evenimentul respectiv inseamna ca poti intra. Ce daca vine Slipknot sau oricare alta trupa. Ai bilet poti intra

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îţi mai trebuie alt bilet. Dacă ai unul poţi intra.