| CoolerThanIce95 a întrebat:

Am o intrebare/nelamurire. Am fost la orange pentru a-mi lua bilete la Rock the City si mi-a dat 2 bilete scoase la imprimanta.Acestea sunt alb negru...scrie mare Rock the City pe ele...scrie golden circle si 3 days full pass si are si cod de bare.Este ok sau am fost tras pe sfoara? Daca mai aveti bilete spuneti-mi va rog cum arata ca sa stau si eu linistitpuppy dog eyes.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Asa sunt ele.ma laughing, alb negru...nu tea tras nimeni pe sfoara laughing))