| ßiαηċα a întrebat:

Puya a scos o noua melodie "Al 6-lea simt" http://www.youtube.com/watch?v=M7CFPu8wAWU... credeti ca Puya o sa redevina ce a fost odata? Piesa asta noua suna ca in `98 :x

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Piesa a fost inregistrata inainte sa apara Romanisme, deci atunci nu si-a bagat coada George Hora. Nu mai sperati ca Puya o sa revina la stilul vechi. Va scoate un nou album la el lucrand cu Double L, George Hora, posibil Dj Grass din cate am citit eu pe net. Va fi ceva gen electro-dance.
Doar in albumul "Classic" va fi in formula La Familia cu n feluri de hip-hop.

6 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Nu se stie. nici el nu cred ca stie c vrea sa faca. e posibil sa revina.

| silver19 a răspuns:

Piesa nu e noua, e un demo facut mai demult de el care acum a scapat pe net.
@dienuk, ba se stie sigur, puya scoate in toamna un album La familia numit "Classic" la care lucreaza de ceva timp in germania daca nu stiai...

| silver19 a răspuns:

@TzaCaNeL unde ai citit tu ca va scoate un album solo? eu stiu doar de albumu la familia si atat...insa si pe mine ma enerveaza george hora cu negativele lui... dar de e criza, n-ati vazut ca acum e si cabron exact pe acelasi stil ca a lui puya. happy

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Piesa nu e facuta in 2010, ci in 2008winking

| TzaCaNeL a răspuns:

@silver19 : a declarat el pentru Monden.info

Răspuns utilizator avertizat