| stefanyparis a întrebat:

Rihanna sau Katy Perry?
care arata si care canta mai bine?
funda**

Răspuns Câştigător
| alytza2012 a răspuns:

Buna.parerea mea este ca rihanna cand superb are o voce exceptionala, dar katy perry arta mult mai bine. primesc funta?

10 răspunsuri:
| Dydish a răspuns:

Katy Perry deoarece are o melodie minunata E.T. si mai multe iar Rihanna e mai nudista... astept funda big grin...

| Dangel a răspuns:

Katty Perry-arata mai bine
Rihanna-canta mai bine, mai ales datorita hitului ''Run This Town'' parerea mea.

| CautNume a răspuns:

Niciuna.

| TheAvenger a răspuns:

Angela gossow

| METALL2000 a răspuns:

Katy parry arata bine iar rihanna canta super deci eu as zice ca amandoua canta bine si sunt frumoase nu le pot compara:* funda?big grin

| Delicacy a răspuns:

Cred că mai bine cântă un om cu burta mare, aflat în stare de ebrietate.

| Yoooana a răspuns:

Rihanna pentru ca ea are melodii de party..mai frumoase, pe cand Katy nu pre.Are melodii mai lente
Funda?puppy dog eyes

| BiancaBaby a răspuns:

Rihanna

| TheLordofSalem a răspuns:

Cred ca "sau" este varianta cea mai potrivita. Fundit(z)a?

| TheLordofSalem a răspuns (pentru TheAvenger):

Absolut!