| anonim_4396 a întrebat:

Sal al, stie careva cum se numeste aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=8LwrjdkUycg&feature=youtu .be
Funda

Răspuns Câştigător
| gheorgheasdasa a răspuns:

Eu sunt mai mult cu rockul.dar mersi oricumwinking nb

2 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Sincer..nu prea ai cum sa afli..remixul asta e atat de rau incat nu se inteleg versurile.iar fara versuri n-ai nici-o sansa sa afli numele melodiei. dupa cum ti-am zis.o downloadezi cu youtube downloader...si pui doar mel asta in playlist ca sa se repete intr-una..si e exact acelasi lucru cu melodia intreaga.

| klaws007 a răspuns:

M`ar interesa melodia intreaga