| ESKAR a întrebat:

Sal.Am si eu o intrebare ce microfon e bun pentru a folosi adopte audition? Puteti sa-mi dati un link dar de preferat este ca sa-l cumpar de la altex.

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Uite eu iti recomand microfonul acesta.De ce?
Este ieftin, bun, are port usb, poti face foarte multe lucrui cu el de la a vorbi pe messenger, skype pana la a inregistra piese singur la tine acasa, folosind programul mentionat si de tine Adobe Audition.
http://www.esound.ro/MICROFON-STUDIO-BEHRINGER-C-1U,p-5092.html
Iti recomand sa il cumperi de pe siteul acesta sunt o firma serioasa(am comandat si eu de la ei si NU numai odata).