| terts a întrebat:

Sal caut si eu de mult o melodie... era difuzata ( videoclip ) pe atomic prin 2001 2002, cantata de o femeie cu parul roscat-saten, in videoclip tin minte erau doi copii mici si o femeie mai in varsta, probabil era bunica sau mama nu mai tin minte, si parca peisajul era mort. niste vagoane. trenuri...
tin minte se termina" Eheeeeeeeee ", si ce mai tin minte e la final cand arata cine o canta si cum se numeste piesa e ca la capitolu cine o canta erau vreo 3 numiti acolo, Cutare&cutare&cutare sau feat. ma rog. daca stie cineva e tare.

2 răspunsuri:
| floryu_8814 a răspuns:

Endless zone cu Central bpm - Pleaca http://necoda.com/? page=download

| terts explică:

Vai multumesc fratilor o caut de vreo 5 ani, am tot pus detalii si intrebat pe youtube da nimic, multumesc, voua si TPU! :***