| missalwaysinlove12 a întrebat:

Sal everyone! am ascultat o melodie la radio care nu i-am retinut numele si am vazut si videoclipul dar am uitat numele... tot ce stiu este cantata de un tip cu parul cret si cred ca vorbeste franceza daca nu ma insel si mai spune in refren ceva de genul "Alo sean" sau ceva de genu...stiu ca este o intrebare foarte enervanta dar va rog sa ma ajutati happy funda cine stiebig grin

Răspuns Câştigător
| Adda_2262 a răspuns:

Stromae-alors on dance credbig grin

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Melodia se cheama :P

stromae-alors on danse

http://www.youtube.com/watch?v=VHoT4N43jK8

Fundaa;'))?
Prima :">:">

| Necunoscută a răspuns:

Stromae-Alors on dansetongue

| yama a răspuns:

Cred ca te referi la Stromae - Alors on danse. Ceea ce spune in refren e Alors on danse

| evelin_1888 a răspuns:

Stormae-alors on danse...cred:d

| MaiNeimIsMaraxD a răspuns:

Stormae-alors on danse
Se numeste melodia