| anonim_4396 a întrebat:

Sal.Incerc sa-mi aduc aminte o melodie, dar nu stiu decat videoclipul: pe o plaja, o fata creola citeste o carte si se uita cu un binoclu la cei de pe plaja. Iar parintii ei, cred(niste oameni mai in varsta:d) o urmaresc pe ea cu un binoclu. Apoi fata respectiva vede prin binoclu pe unul care citea o revista si el se uita la ea (cred ca se indragostescthinking)Stiti cum se numeste melodia? sper. aa, si baiatul de care ea se indragosteste are o frizura mai ciudata(un fel de tepi). pup

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Sunfreackz ft Andrea Britton - Counting down the days
http://www.youtube.com/watch?v=FDVKzp0svyw

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Cathalin merci, merci laughing

| zafrina a răspuns:

Daca spuneai ca ramane fara chiloti si statea cu mainele intre; picioare ca sasi ascunda cucul laughing aflai mai repede numele piesei rolling on the floor

| cathalin a răspuns:

Andutza a gasit numele piesei. felicitari!