| Crashy a întrebat:

Sal TPU, vreau un raspuns destul de inteligent de la voi big grin... : de la varsta de 13 ani am inceput sa cand la chitara acustica, electrica, tobe si acum am 16 ani big grin, am ales sa imi creez o trupa de muzica bazata pe melodii de la three days grace, breaking benjamin, thousand foot krutch etc ...cum as putea sa gasesc un tobosar si un basist? Funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du-te la un liceu de arta de prin orasul tau si pune un anunt, dau pe la vreun pub pe unde mai canta trupe de amatori