| anonim_4396 a întrebat:

Cum ce program as putea sa tai o bucatica dintr-o melodie si sa o unesc cu alta.

Răspuns Câştigător
| unromantraditional a răspuns:

Exista programe ca audacity sau mp3 cutter, dar eu cred ca virtual dj e cel mai bun.In general, acesta e un program pentru mixat, pentru dj, dar ai putea sa dai la ''record'' si sa inregistrezi doar bucata de melodie care o vrei dupa care o combini tot prin virtual dj cu cealalta bucata din alta melodie(la fel faci si cu a doua melodie, inregistrezi doar o bucata din ea).Mie mi-a reusitwinkingSper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| OOOLEOOO a răspuns:

Audacity...cel mai simplu.