| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste cantece de chitara clasica. Nu pot sa spun ca sunt incepator pentru ca stiu sa fac anumite acorduri (cele care sunt mai usoare) si stiu anumite note. Prefer sa fie un cantec in note nu cu acorduri si vreau sa fie o muzica de genu linistitoare nu rock sau alt ceva.

1 răspuns:
| nooname237 a răspuns:

Poti canta my heart will go on sau listen to your heart-roxette sau de la richard marx right here waiting for you. nu sunt grele de invatat si suna super. funda?