| Balonashh a întrebat:

Sall, TPU! Care stie de ce au dat'o afara pe Daniela Crudu de la "Neata"? Sau a demisionat? Funita! happy

Răspuns Câştigător
| CldN a răspuns:

Au dat'o afara din cauza scandalului cu Leo de la Strehaia...
sustin ca vecina de la "Neata" nu poate fi implicata intr'un astfel de scandal... Daca vrei sa o urmaresti este asistenta la "un show pacatos"... funda?

1 răspuns:
| Robert a răspuns:

E vorba de marketing nu de manelisti.Au bagat-o la un show pacatos pentru spectacolul care il face cu Bianca.E vorba de rating.E o strategie.