| M3HappyKid a întrebat:

M`am uitat la neata cu razvan si dani dc numai e daniela crudu?
ce s`a intamplat cu ea?

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

A fost concediata.Acum lucreaza la Un show pacatos, langa Bianca:))Nici eu nu prea am inteles ce a facut ea, a luat bani de la Leo si ala ii vrea inapoi, dar crudu spune ca au fost un cadou, ma rog nu stiu:))Pana la urma Razvan si Dani s-au suparat si au concediat-o. Uite, ca sa te lamuresti: http://www.click.ro/......89774.html

9 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

A murit proasta////...

| TeooTeo a răspuns:

Au dat-o afara din cauza scandalului cu leo de la strehaia :p
daca vrei sa o vezi apare la :un show pacatos(luni-joi)
byelove struck

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Nu o sa o mai vezi p acolo. Osa fie la Capatos sau alte emisiuni dar acolo nu mai lucreaza.:*

| JustMeBăi a răspuns:

Acum e la "Un show pacatos".happy

| SaraAldi a răspuns:

A fost concediata, dupa scandalul cu Bianca Dragusanu in care era implicat si un barbat nu stiu exact cine era. A aparut in presa o convorvine telefonica in care ii zicea Bianca acelui barbat sa le dea 100. 000 de euro si "sa le ia la pachet". Asta stiu de la tv de cateva saptamana.

| BiancaaBd a răspuns:

Crudu s`a dus la " Un show pacatos". Acum Razvan si Dani isi cauta o noua vecina. Au schimbat`o. La fel cum au inlocuit`o si pe Andreea Mantea.

| miruniiki a răspuns:

Au dat'o afara din cauza acelui scandal si s-a mutat la capatos...

| Dαиełłe a răspuns:

A dato afar de cand a avut conflictul cu Leo de la strehaiawinkingfunda?:X:X

| RwoarrxKandii a răspuns:

E prea "cruda" si au dat. o afara ca ii plateau p aia ca sa o mai tina in showbiz.
Obsedata ce sa. i faci? 8-)