| baby_4423 a întrebat:

Dece nu mai este daniela crudu la neata cu razvan si dani?

5 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Pentru că este seara la dan capatos

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Pentru ca au dat-o afara din emisiune.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pentru ca leo de la strehaia a bagat-o intr-un scandal in care zicea ca Daniela C. le-a dat bani lui Razvan si unei doamne care se ocupa de emisiune si Razvan s-a certat cu Daniela C.in care i-a zis:''Mars, de aici''. Eu am citit pe site-ul de la libertatea si pe site-ul de l cancan:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptk o fost chestia aia cu leo ala.ca cica daniela ii datoareza bani si ei au concediato ca sa nu sa le strice imaginea

| Cherry_9828 a răspuns:

Datorita discutiilor pe care le'a avut cu leo de la strehaia! funditabig grin