| NeGaTiwE a întrebat:

care stiti melodia de aici http://www.youtube.com/watch?v=V1I66H9La7E adica la noi in aceasta reclama era o melodie pe fundal care o stiti va rog:) cei care stiti reclama stiti ca era o melodie pe fundal multumesc + funda

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE explică:

Mie nu asta imi trebuie... nu are nici o legatura cu ce am intrebat eu da si m-am uitat otara peste lista era ya bb care nu prea vad eu sa fie din 2012 era seniorita numa din alea din 2011,,, ,

| YoBogdan97 a răspuns:

Imi pare rau dar aceasta nu este o melodie este o simpla reclama desi daca ai nevoie de downloadat poti so dwonloadezi cu YTD (YouTube Downlaoder)