| UIlla_Tarq_1980 a întrebat:

Sall TPU,
De 6 ani tot caut o melodie pe care am auzit-o de cateva ori la radio, si nu numai, si mereu cand o aud, nu pot sa retin denumirea. In melodia respectiva canta o fata si "feat." cu un baiat, in versuri era ceva gen "This is all night for you" sau ceva de genul..am cautat pe youtube si tot nu o gasesc.DAU FUNDA CELUI CARE O GASESTE!

2 răspunsuri:
| LoveAnime99 a răspuns:

Maybe this :-?
https://www.youtube.com/watch?v=0CGklDgkfpM
Sau,poate ai putea sa spui ce gen de muzica era XD

| UIlla_Tarq_1980 explică:

Mmnu. nu e asta, era difuzata la radio foarte des prin 2011, canta o fata ft un baiat.