| anonim_4396 a întrebat:

Sall, TPU :*! E o melodie noua in care spune ceva de genu':"And I say hey, hey, hey, I'm coming your way." Stie cineva cum se numeste si cine o canta? Stiu doar ca e o ea big grin.Si mai era o melodie mai veche de la Talisman din care nu imi amintesc decat atat:"O vad tremurand cu ochiii-nchisi...Cu cearcane adanci..."Asta cu cearcanele era dupa ce mai spunea inca ceva.Cine imi poate spune macar una din cele doua, funda! Sa dati si un link de YT cu melodiabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| GEORGY_4531 a răspuns:

Prima melodie o canta mamasita-love sesion http://www.youtube.com/watch?v=q1BvoqYmUms.sper ca te-am ajutat funda!

1 răspuns: