| Reny a întrebat:

Sallut TPU!
Voua va place piesa Jedward-Lipstick?
http://youtu.be/eRAy6lFCfOo

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Sincer,e super draguta! Mi-ar fi placut mult(caci noi n-aveam sanse) sa castige Irlanda ori Suedia cu melodiile lor neplictisitoare. Plus, ca gemenii au fost super simpatici si au vrajit cu umerii de la haina si cu tunsorile.

7 răspunsuri:
| Reny explică:

Si eu cred ca sunt cei mai draguti gemeni din lumelove strucklove strucklove strucklove struck

| LuciVIP a răspuns:

Daaaaaaaaaa Mult! love struck

| SoP222 a răspuns:

Da...dar imi place mai mult Germania si Georgia big grin

| aumih16 a răspuns:

Imi place dar e o piesa cam gay!

| jedfan a răspuns:

Da si eubig grin

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Ii ador

| Madaluts6497 a răspuns:

O adoooor! mai ales pentru ca baietii sunt super draguti :X:X:X
as merge in irlanda doar ca sa fac o poza cu ei pentru ca mereu le pupa pe fete in poze