| adutzadragutza a întrebat:

Salu sti un program asemanator cum power point-ul, dar sa poti adauga si muzica confused funda happy ( scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Nevermindd a răspuns:

Poti adauga muzica si in power point. Deschizi PP-ul te duci la Insert -> Movies and sounds (si alegi acolo de unde vrei fisierul). Dupa aceea vei fi intrebat cand doresti sa porneasca (selectezi una din cele 2 variante), iar apoi iti apare in partea drepta o casuta unde vezi melodia. Dai click dreapta si te duci la Effect Options de unde ii faci ce setari vrei.ATENTIE! Pentru ca sunetul sa mearga fara intrerupere trebuie sa setezi acolo la Effect -> Stop playing after (si pui nr total de slideuri). http://www.youtube.com/watch?v=uA9osmOHcVM,
Sau poti face un filmulet, folosing programul 'Video pad editor’(care este foarte usor de folosit) : http://www.freedownloadscenter.com/......itor.html, sau Movie Maker, pe care il gasesti start.

1 răspuns:
| Ovidiu200 a răspuns:

Poți adaugă muzica în power point