| andu89 a întrebat:

Saluare! Vreau si eu sa ma ajutati : am auzit de vreo 2 sau 3 ori o melodie la ProFM, am cautat pe net cateva versuri din melodie, insa nu gasesc nimic sad Poate ma ajutati voi...in refren zicea ceva de genul "so what you what you what you want" si canta o fata si un baiat. Era ceva gen hip_hop. Sper sa ma ajutati si pe mine big grin mersiwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.profm.ro/top
Poate e una de aici.

| Lavinutzz a răspuns:

Hmm nu prea stiu incearca asta: http://www.youtube.com/watch?v=_FWpXqaAtgU
MizzNina ft. Colby O' Donis - What You Waiting For (sper ca te-am ajutat)

| andu89 explică:

Va multumesc pentru ajutor insa tot nu e melodia pe care o caut sad stiu ca am dat prea putine detalii, insa poate este totusi cineva care sa ma ajute...ar mai fi ceva: la un momentdat barbatul zice chiar dupa refren "so what you what you what you want put a dollar bill..." si nu prea mai tin minte restul