| DannyQ a întrebat:

Salut, acum 1 an am ascultat o melodie, în videoclip era o " dubiță" care mergea pe autostrada, în interiorul ei erau doi tipi care cântau, melodia este în română, dacă știți cumva denumirea lăsați un răspuns(melodia nu este mai veche de 4 ani).

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Ce gen este? Manea?

4 răspunsuri:
| DannyQ explică (pentru aXy99):

Gata, am găsit-o, după 2 ore de căutare continuu și dacă tot ai răspuns prima ai funda pe gratis laughing)

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru DannyQ):

Mersi big grin

| aXy99 a răspuns (pentru DannyQ):

Nu ne spui si noua care era? laughing

| DannyQ explică (pentru aXy99):

Maximilian - Zbor cu Parapanta, dubița era la început, nu cântau în ea laughing)