| Alissonn14 a întrebat:

Era o melodie mai veche, stiu ca videoclipul era pe un fundal albastru si niste baieti, 4 parca cantau, erau inbracati in costume, si cineva canta la pian. Daca stiti care e melodia va rogg sa mi-o spune-ti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Charai a răspuns:

Cred ca era Blue si Elton John, Sorry seems to be the hardest word

| Alissonn14 explică:

Scuze pentru categorie acum am vazut ca am pus intrebarea aici...