| Petrescu_Florian_1997 a întrebat:

Salut
Am nevoie de niste MANELE vechi dar bune rau, adica manele care erau populare si unele care inca mai sunt dar foarte populare si foarte apreciate, dar neaparat vechi, nu noi sau chiar si foarte vechi, in special de la cantaretii mai cunoscuti (salam,guta, etc)
Multumesc

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nicolae Guta - Toate pozele cu tine; E chef mare; Ma mananca palma stanga; Baterie baterie foc; Zboara milioanele; Si cand mor am valoare; Sunt tare; Vine mafia; Ori o pun, ori nu o pun; Popa si politia; Dintr-o mie de femei; Si tin la tine ca la ochii mei din cap;
Adrian Minune - Chef de chef
Adi de la Valcea - Suparat; Am avut multe femei
Copilul de Aur - Cash cash; Cand e frate langa frate; La misto te iau; Am mare lipici la fete
Babi Minune - Aproape de inima ta
Nek & De Marco - Cere-mi tot ce vrei
Denisa & Florin Peste - Daca pozele ar vorbi
Vali Vijelie - Aseara te-am sunat; Viata mea, inima mea
Mai sunt multe, dar nu mi le amintesc.