| Dileva_Jozef_1999 a întrebat:

Salut, am o melodie in cap deja de 2 zile si nu stiu cum se numeste... am trecut pe langa o masina si am auzit-o, este o melodie destul de cunoscuta dar titlul nu il stiu. Singurul lucru ce stiu este ca refrenul parca este cantat de mai multe femei si e ceva gen : maya maya mayaaaa, apoi vine bass. stiu ca detaliile nu sunt destule dar daca imi poate spune cineva ce melodie e, dau funda.

2 răspunsuri:
| Vraciu2016 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vXhNZxaJKzw? Nu cred ca e asta dar e singura pe care am gasit-o