| Rapha91 a întrebat:

cum stiu daca am voce? Mie mi se pare ca am putina voce si ca as putea sa ma mai dezvolt.

2 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Mergi la un instructor de canto si iti va spune el daca esti facut pentru muzica. Oricum, toata lumea are "voce", depinde de antrenament.

| Edwolf26 a răspuns:

Ai voce daca tie (si celorlalti) le place modul in care canti. Daca celorlalti nu le place nu-i bai, daca tie iti place continua sa canti ce iti place si poate o sa le placa si celorlalti happy. Bafta!