| iuandfto a întrebat:

Exista vreo cale prin care poate sa-mi sune vocea mai bine? Adica eu nu am voce si as vrea cu timpul sa mi-o dezvolt sa sune mai bine dar nu stiu cum. Imi puteti spune cateva idei? Dau fundita big grin.

6 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Cea mai buna solutie: lectii de canto. Gasesti si pe Youtube daca nu vrei sa platesti pe cineva specializat.

| Deeiu a răspuns:

Pai ai putea sa faci aintrenamete cu vocealaughing
De ex:canta, tipabig grin
Poate o sa o mai reglezibatting eyelashes
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, esti peste? dai din gura si nu iese nimic? bea si tu niste oua. poate merge.sau mergi la doftor. poate chiar nu ai voce.

| dewZzzi a răspuns:

Fi atent/a 1. Mananca morcovi.2.Mataiete cam 10-15 min pe zi si 3.Asculta muzica si incearca sa canti si sa te asculti tu pe tine sa vezi cum suna...

| dawnstar a răspuns:

Exerseasa!

| Andra_Cucu_1973 a răspuns:

Pai daca o vrei mai subtire trebuie sa bei in fiecare dimineata un ou crud cu miere