| Florin9716 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de videourile pe care le mai pun cei care fac cover pe Youtube la melodii.ei practic se filmeaza cu o camera video si in acelasi timp ei canta la microfonul de studio, inregistreaza si vocea iar apoi inlocuiesc sunetul din video cu cel pe care l-au inregistrat in programul de inregistrari? ..Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Sunt cazuri in care se filmeaza si dupa inregistreaza vocea (playback) sau pur si simplu se filmeaza in timp ce canta. E cam 50/50.

O seara buna!