| BestHelper a întrebat:

nu inteleg un lucru legat de muzica parazitii au scos multe melodii despre tigani si manele ex:"cand ma pis pe manele se inunda tara -Total Dubios" si atunci cheloo la X Factor stiti ce s-antamplat cu baiatul ala care vroia sa cante manele ....sincer eu nu ascult manele dar ma intreb adica nu stiu nu s-a gasit nimeni sa le dea o lectie ma refer manelarii il au de partea lor pe sile camataru pe astia din Bucuresti mai smecherasi asa pe cand astia de la parazitii nu prea stiu pe cine insa stiu ca tiganii sunt mai bazati ferentari nebunii din astea si de aia ma intrebam adica ei nu se gandesc cand fac melodiile astea ca or sa si-o ia? Pur si simplu o intrebare daca stie cineva sa-mi explice poate e ceva ce nu stiu eu happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Paraziti sunt anti-cocalari si pitiponce... Pe Cheloo il enerveza cocalarii NU tiganii!

| Duucu a răspuns:

Cheloo e un incult, manelele e muzică bună, iar cu țiganii n-am nimic, sunt și ei oameni ca noi.

| sebby27 a răspuns:

14 iulie 2013 - 10:54
RIHANNA - RUDE BOY (REMIX FEAT. RICK ROSS)
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:51
NICOLE CHERRY - MEMORIES
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:45
HEAVEN - INVELESTE-MA CU TINE (RADIO EDIT)
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:40
MAJOR LAZER FEAT. BUSY SIGNAL, THE FLEXICAN, FS GREEN - WATCH OUT FOR THIS [BUMAYE]
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:32
DEEPCENTRAL - RAINDROPS
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:20
SMILEY FEAT. KAAN - CRIMINAL
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:17
RED BLONDE FEAT. KREM - BLL [BE LE LE] (RADIO EDIT)
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:08
DAN BALAN FEAT. TANY VANDER, BRASCO - LENDO CALENDO
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:00
NAUGHTY BOY FEAT. SAM SMITH - LA LA LA
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 10:00
DYA - PRICE OF LOVE RADIO
Reasculta piesa
14 iulie 2013 - 09:51
KATE RYAN - VOYAGE VOYAGE (RMX)