| AnaDenisa123 a întrebat:

Salut, am uitat cum se numeste o melodie. Nu-mi amintesc nici versurile si nici numele cantaretului dar stiu cat de cat videoclipul. Este vorba despre o fetita care se plimba pe un camp si se intalneste cu un monstru. Acestia se imprietenesc, ea traindu-si intreaga viata langa el. Fata era blonda daca nu ma insel, si i-a daruit monstrului un ursulet, daca-mi amintesc eu bine. Si la final apare o secventa cu fata batrana si monstrul privind stelele. Am ascultat-o acum mai bine de un an, si mi-as dori sa o ascult din nou. Aveti idee ce melodie ar putea fi?
Dau funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zara Larsson "Never Forget You"
https://www.youtube.com/watch?time_continue=163&v=GTyN-DB_v5M